Jaunumi

 • EASY BREATHE ICELAND MOSS SPRAY

  • SATUR ISLANDES ĶĒRPI UN DEKSPANTENOLU
  • NOMIERINA UN ĀRSTĒ RĪKLES GALA GĻOTĀDU

   

  Nodrošina tiešu un ātru palīdzību iekaisuma, aizsmakuma un kairinoša klepus gadījumā. Mitrina mutes dobuma un rīkles gala gļotādu, veicina tās atjaunošanos dabīgā ceļā, pārklājot ar aizsargkārtiņu. Nodrošina patīkami atsvaidzinošu sajūtu.

   

  Lietošana: Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma izsmidziniet 1-2 devas mutes dobumā un rīklē vairākas reizes
  dienā pēc nepieciešamības.

 • HYPNOSOLS

  Dr. Pakalns SELECT

  HYPNOSOLS

  SLEEP SUPPORT

  ·      IEMIGŠANAI

  ·      VESELĪGAM MIEGAM

  ·      DIENNAKTS RITMA SAGLABĀŠANAI   

   

  HYPNOSOLS sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un nodrošina veselīgu miegu. Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas. Melatonīns palīdz arī atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot vismaz 0,5 mg melatonīna ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī.

   

  Sastāvdaļas: glicerīns (mitrumuzturētājs), pasifloras lakstu ekstrakts, attīrīts ūdens, baldriāna sakņu ekstrakts, melatonīns, kālija sorbāts (konservants).

  Alc. 16 tilp. %.

   

  Lietošana pieaugušajiem: 5 pilienus (0,14 ml) atšķaida ar nelielu daudzumu ūdens un iedzer neilgi pirms gulētiešanas.

  Glabāšanas laikā var veidoties dabas produktiem raksturīgas nogulsnes, kas nemazina produkta kvalitāti. Pirms lietošanas sakratīt! 

   

  SASTĀVS

  DIENNAKTS DEVAS (5 PILIENU) SATURS

  Pasifloras lakstu ekstrakts

  40,5 mg

  Baldriāna sakņu ekstrakts

  7,5 mg

  Melatonīns

  1,4 mg

  Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Cilvēkiem ar autoimūnu saslimšanu, aknu un nieru slimībām pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Nelietot pirms transportlīdzekļu vadīšanas un mehānismu apkalpošanas, jo produkts izraisa miegainību.

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

  Nelietot pēc derīguma termiņa beigām!

  Uzglabāt oriģinālā iepakojumā, temperatūrā līdz 25oC!

  Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

  Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 • HEPAHOLS DIGESTIVE SYSTEM SUPPORT

  UZLABO GREMOŠANU

  VEICINA AKNU DARBĪBU

  PREBIOTISKI AKTĪVS

   

  HEPAHOLS satur augu ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas orgānu darbību. Pienenes sakņu, rozmarīna un artišoka lapu ekstrakti stimulē gremošanas sulu izdalīšanos, zarnu darbību, aknu funkcijas, žults veidošanos un izdalīšanos, atvieglo gremošanas traucējumu izraisītas nepatīkamas sajūtas - sliktu dūšu, pilnuma sajūtu vēderā, uzpūšanos. Rozmarīna lapas stiprina aknu spējas neitralizēt organismam kaitīgas vielas. Pienenes saknes veicina tauku sagremošanu, tām piemīt prebiotiska aktivitāte. Noturīgu labvēlīgu ietekmi var panākt, produktu lietojot ilgstoši.

   

  Sastāvdaļas: attīrīts ūdens, pienenes sakņu ekstrakts, glicerīns (mitrumuzturētājs), rozmarīna lapu ekstrakts, artišoka lapu ekstrakts, kālija sorbāts (konservants).

   

  Lietošana: pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem pa ½ mērkarotei (2,5 ml) 2-3 reizes dienā, uzdzerot ūdeni vai reizes devu iemaisot nelielā ūdens daudzumā.

  Glabāšanas laikā var veidoties dabas produktiem raksturīgas nogulsnes, kas nemazina produkta kvalitāti. Pirms lietošanas sakratīt!

  SASTĀVS

  DIENNAKTS DEVAS (5 ml / 7,5 ml ) SATURS

  Pienenes sakņu ekstrakts

  670 mg / 1000 mg

  Rozmarīna lapu ekstrakts

  350 mg / 520 mg

  Artišoka lapu ekstrakts

  320 mg / 480 mg

   

  Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

  Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.