NEO JUST Mg B6

NEO JUST Mg+B6

Uztura bagātinātājs

60 tabletes

 

PRET NOGURUMU

NERVU SISTĒMAI

MUSKUĻIEM

 

Magnijs un B6 vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. B6 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos un hormonu darbības regulāciju, kā arī palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.

 

Sastāvdaļas: magnija citrāts, mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), hidroksipropilmetilceluloze (glazētājviela), piridoksīna hidrohlorīds (B6 vitamīns), titāna dioksīds (krāsviela).

Produkts nesatur kviešus, cukuru, saldinātājus, zivis, lipekli, mākslīgos aromatizētājus un konservantus. Nesatur ĢMO. Piemērots veģetāriešiem.

Lietošana: bērniem no 7 līdz 14 gadu vecumam 1 tablete dienā, pusaudžiem no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem 1-2 tabletes dienā. Paredzēts personām pie paaugstinātas slodzes.

 

SASTĀVS

 

1 / 2 TABLEŠU SATURS

 

Magnijs

 

100 mg (27 % no NRV*)/200 mg (54 % no NRV*)

 

B6 vitamīns 

 

10 mg (714 % no NRV*)/20 mg (1428 % no NRV*)

 

*uzturvielu atsauces vērtība  

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.