Hypnosols

HYPNOSOLS

SLEEP SUPPORT

pilienus lieto:

 

·      IEMIGŠANAI

·      VESELĪGAM MIEGAM

·      DIENNAKTS RITMA SAGLABĀŠANAI   


Sastāvā esošais melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku, palīdz arī atvieglot diskomfortu ceļojumā, kas ir saistīts ar diennakts ritma izjaukšanu pēc laika joslu maiņas.
Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas, bet ceļojuma gadījumā pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī - uzņemot vismaz 0,5 mg melatonīna.

Hypnosols sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un arī nodrošina veselīgu miegu.

Hypnosols ir kompleksa iedarbību uz nervu sistēmu pateicoties sastāvā esošajiem augu ekstraktiem.

Paisflorai raksturīga izteikta nomierinošā, pretkrampju, miegu izraisošā, kā arī hipotensīvā darbība. Svarīgākās veselīguma norādes: relaksācijai – mentālai un fiziskai labsajūtai, nodrošina veselīgu miegu. Miega traucējumu novēršanas spēja ir visizteiktākā.
Asinsspiedienu pazeminošā darbība ir nervu sistēmas uzbudinājuma mazināšanas sekas. Piemīt izteiktas sedatīvās īpašības, tā nomierina, paplašina asinsvadus, zināma sāpes mazinošā darbība, sevišķi menstruālo sāpju gadījumos. Kopumā, panākot optimālu relaksāciju, veicina normālu miegu, palīdz saglabāt veselīgu miegu, atbalsta garīgās un nervu spriedzes (sasprindzinājuma) un panisku baiļu periodā. Iesaka cilvēkiem, kas jūtas vāji un noguruši. Samazina pārlieko aktivitāti, dažreiz lieto spazmu, funkcionālo nervu sistēmas traucējumu, depresijas novēršanai. Iesaka hiperkinēzijas, klimaktērisko traucējumu novēršanai, palīdz nomācoša, kairinoša klepus, arī bronhīta atvieglošanai.

Pasifloru lieto bērniem psihosomatisko saslimšanu gadījumos, kas saistīti ar vispārēju nervozitāti un nemieru, koncentrēšanās spēju trūkumu, baiļu sajūtu, iemigšanas un miega problēmām, nervu uzbudinājumu, nervozitātes izraisītām kuņģa sāpēm, kas savukārt izraisa ēstgribas zudumu tējās, kombinējot ar baldriāna saknēm, melisas lapām, lavandu ziediem un apiņa rogām.

Baldriāna saknei raksturīga nomierinošā un miegu uzlabojošā, sāpes remdējošā, neiroleptiskā, spazmolītiskā, hipotensīvā, klimaktēriskās neirozes mazinošā, gremošanu veicinošā, žultsdzenošā darbība.

Svarīgākās veselīguma norādes – palīdz bezmiega novēršanai un mentālai veselībai: palīdz iemigt, uzlabot miega kvalitāti, nomierināties stresa, nemierīga dzīvesveida gadījumos, spriedzes noņemšanai. Daļēji iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu, pastiprinot miega līdzekļu darbību. Pateicoties tiešai spazmolītiskai darbībai uz iekšējo orgānu gludo muskulatūru, veicina iekšējo orgānu sekrēciju, pazemina reflektoro uzbudināmību, pastiprina bremzēšanas procesus galvas smadzeņu struktūras neironos. Hipertoniskās slimības I stadijā var aizkavēt slimības attīstību un mazināt nelabvēlīgās psihoemocionālās pārslodzes. Lieto, ja asinsspiediens nav izteikti paaugstināts, bet ir konstatēta tahikardija, izmanto kā aritmiju kompleksās terapijas sastāvdaļu, īpaši, ja ekstrasistoles saistītas ar neirotiskām reakcijām, stenokardijas profilaksei. Arī klimaktēriskās dismenorejas un neirozes, metrorāģijas novēršanai.

Dr.biol. Dailonis Pakalns, farmaceits ar 60 gadu pieredzi